İçeriğe atla

Ardıçlı Su Kaçağı Tespiti

Ardıçlı su kaçağı bulma su kaçağı bakım onarım tamir kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemlerini yapan yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında aşınma yıpranma delinme gibi sonuçlardan dolayı su kaçakları meydana gelebilir.

Bu su kaçakları su baskını rutubet faturaların yüksek gelmesi pis bir koku gibi hem sağlığınızı hem bütçenizi etkileyecek kadar büyük sorunlara sebep olabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet bahçe sokak gibi tüm su tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Ardıçlı Su Kaçağı Bulma Kırmadan Tespit

Kullanmış olduğumuz termal görüş kameraları  akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile su kaçakları kırmadan noktasal olarak tespit edilmektedir.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan yapacağımız bu çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallellerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara