İçeriğe atla

Ardıçlı Tıkanıklık Açma

Ardıçlı tıkanıklık açma kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit bakım onarım tamir hizmetlerini veren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Kullanmış olduğunuz su tesisatlarından yabancı cisim kaçması veya kireçlenme sebeplerinden dolayı tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku gibi hem sağlığınızı hem bütçenizi olumsuz etkileyebilecek sonuçlara sebep olabilir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet tüm daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri dükkan mağaza gibi tüm tesisat alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kırmadan Tıkanıklık Tespit 

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan yapacağımız bu çalışmalarda oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Ardıçlı Tıkanıklık Açma Fiyatları 2018

Ersoylar Tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara