İçeriğe atla

Esenyurt Su Tesisatçısı

İstanbul su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen problemler, su borularının gözle görünmemesi nedeniyle bir hayli uğraştırıcı ve de masraflı geçmektedir. Yapısal sorunlar içerisinde sizleri en fazla yoran ve özellikle tespit işleminde uygulanılan yöntemler nedeniyle hepinizin korkulu rüyası haline gelen sorun su tesisatı sorunudur.
Eskiden kullanılan su borularının yıllar içerisinde eskimesiyle, dayanıklılık ömrünü yitiren materyaller su tesisatı sorununa yol açarken son zamanlarda artan inşaatlarla beraber farklı nedenlerle yeni binalarda da görülen bir arıza haline geldi. Yeni binalarda meydana gelen arızaların da temel iki nedeni vardır.
Bunlardan birincisi kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması bir diğeri ise, tesisat sistemine verilen yanlış eğimdir. Her iki durumda da sizleri bir hayli masrafa sokan su tesisatı problemlerinde alacağınız uzman yardımda çok önemlidir. Su boruları gözle görünmediğinden tek başınıza müdahale etmeniz pek mümkün değildir. Bu nedenle oldukça ciddi bir yapı problemi olan su tesisatı sorununun tamir işleminde alacağınız profesyonel yardım sizleri rahatlatacaktır. Sokak aralarında su tesisatçısıyım diye işyeri açan ancak teknolojideki gelişmelerden habersiz, sizlere ilkel ve kaba yöntemlerle tamir işlemi gerçekleştiren firma ve kişilerden uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır.

Çünkü su tesisatı arızaları günümüzde gelişen teknoloji ve bilim sektörü ile beraber oldukça basit işlem haline gelmiştir.


Eskiden elde olmayan teknolojik donanımlardan dolayı meydana gelen en ufak bir sorunda bile bütün mermer ve betonunuz kırılır altında arızalı olan boruya ulaşarak tamir işlemi gerçekleştirilirdi. Kırma dökme işlemine bağlı olarak hem oldukça yoğun enerji hem de yoğun para harcardınız.

Rastgele yapılan kırma işleminin ardından sağlam olan su boruları da kırılır ve onlarında değiştirilmesi gerekirdi. Kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek, temizliğini yapmak gibi ekstra şeyler de cabası.

Bütün bu sorunlara bulaşmadan su tesisatı arızalarının giderilmesini istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basittir. İstanbul kırmadan dökmeden su tesisatçı firmamızı arayarak randevu oluşturmak, firmamız ev, iş yeri demeden her türlü yapıda meydana gelen arızaları teknolojinin son harikası olan cihazlarla ortadan kaldırarak sizlere % 100 garanti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara