İçeriğe atla

Kırmadan Su Tesisatı Kaçağı Bulma Esenyurt

İstanbul Esenyurt  gibi oldukça geniş bir alanda hizmet verilmesinin güçlüğü ve buna ek olarak hızlı müdahale edilmesinin ise sizleri rahatlatacak en önemli kural olması firmamız gibi sektörde öncü bir oluşumun sizleri rahatlatarak sorunlarınıza anında müdahale etmesini sağlayacaktır.


Geçmiş yıllarda mahalle sıhhi tesisatçılarının uygulamakta olduğu kırma dökme gibi çözüm metotları nedeniyle başınızın ağrıması ve buna ek olarak pek de yararlı çözüm önerilerinin gelmemesi nedeniyle Ersoylar Tesisat kalitesinin %100 firma garantili çözüm metotlarıyla birlikte kendinizi koruyabilir ve ayrıntılı bilgi de almanız mümkün olabilmektedir.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

1995 yılından beri kırmadan su kaçağı bulma konusunda araştırmalar ve girişimler yapan firmamız son derece üstün Avrupa cihazları ve bunları her daim en güncel ve kaliteli markalarından ithal ederek işini ne kadar severek yaptığını gözler önüne sermektedir.   Tüm vana ve muslukları kapatmanız halinde su tesisat sayaçlarda dönme işlemi devam ediyorsa kesinlikle temiz su tesisatta kaçak var demektir. Bu kimsenin istemeyeceği bir durum olup bu konuda acil tedbirler ve müdahale yaptırmamanız halinde sorunların şiddeti, etki düzeyi ve tadilat masrafları da aynı oranda artmaya devam edecektir.

 

İstanbul gibi büyük kentlerde meydana gelen arızalar diğer kentlerde yaşanan arızalara göre daha zahmetli geçmektedir. Bunun nedeni ise, yerleşimin yüksek apartman dairelerinde olması ve artan nüfusa bağlı olarak ortaya çıkan barınma ihtiyacının karşılanması için yapılan yüksek yüksek binalardır.
Meydana gelen yapı sorunları içerisinde, bilinen en masraf çıkarıcı ve zahmet verici sorunu su tesisatı sorunudur. Daha önce hepinizin başından geçen bu arıza, hiç kuşkusuz hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.
Tespit işlemi tamirinden daha zorlu ve masraflı olan bu problemlerle tek başınıza başa çıkmanız mümkün değildir. Bunun nedeni su borularının gözle görünmemesidir. Gözle görünmeyen su borularında oluşan en ufak hasarı tamir etmek için bile, tesisat sisteminin üzerinde kalan beton ve seramiklerin tamamı kırılır altında tamir işlemi gerçekleştirilirdi.

Elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı kırma dökme işlemi rastgele yapılırdı. Su akışkan bir yapıya sahip olduğu için kısa süre içerisinde bütün duvarınızı eşit şekilde ıslatır bu nedenle sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını bulamazdınız.
Eski yeni demeden çeşitli sebeplerle meydana gelen su tesisatı sorunu, teknolojinin ilerlemesiyle daha basit işlemlerle de ortadan kalkmaya başlamıştır. Özellikle mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda meydana gelen arızalar, suyun yoğun olarak kullanılması gereken yerler olduğundan hayatınızın olağan akışını olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlık ve hijyen açısından da oldukça büyük bir tehdit olan su tesisatı sorunu, ilerleyen bilim ve teknoloji sayesinde ortadan kalkmıştır.
Eskiden insan gücüne bağlı olarak ortadan kaldırılan su tesisatı arızalarında, olduğu gibi kırma dökme işlemi yaparak sizleri haftalarca uğraştırmayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Firmamız ev ve işyerinizde meydana gelen arızaları, kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit eder ve ardından titiz bir çalışma yürüterek yine noktasal olarak arıza tamiri gerçekleştirilir ve sizlere rahat bir nefes aldırılır. Eskiden kırılan yerlerde oluşan molozları atmak, yeniden tamir etmek ve de kırılan yeri temizlemekle uğraştığınızdan haftalarca süren bu işlem, teknolojik cihazları kullanan firmamız sayesinde dakikalar içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Sizlere sağladığı bütün hizmetler için garanti de veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara