İçeriğe atla

Esenyurt Kırmadan Su Kaçak Tespit Servisi

Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların birçoğu elde olmayan nedenlerle ortaya çıkmakta ve sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.
Su tesisatı sistemi içerisinde elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan ve sizleri bir hayli zor durumda bırakan sorunların başında su kaçağı sorunu yer almaktadır.

Bunun nedeni ise, su kaçağına neden olan su sızıntısı yapan boruların yer altında olmasıdır. Su borularının gözle görünür olmaması özellikle sorunun tespit işlemini zora sokmaktadır. Tespit işlemi tamir işleminden daha masraflı ve zahmetli olan su kaçakları neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.
Ev, ,işyeri, okul, hastane dinlemeden her türlü kurum ve kuruluşta meydana gelen su kaçaklarının en önemli nedeni, kullanılan su borularının eskimesi sonucu tahribata uğramasıdır. Bu nedenle daha çok eski yapılarda meydana gelmektedir.

 

Genel olarak eski yapılarda meydana gelen su kaçağı arızalarına yeni binalarda da karşılaşmak mümkündür. Özellikle yeni yapılarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya yanlış eğim nedeniyle ortaya çıkan su kaçakları oldukça moralinizi bozmaktadır.


Esenyurt kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır ? Su kaçaklarının bu denli moral bozmasının en önemli nedeni tespit işleminde uygulanan yöntemlerdir. Eskiden elde olmayan donanımlar nedeniyle en ufak bir su sızıntısında bile ev ya da işyerindeki bütün seramik ve betonlar kırılır altında su kaçağı tamir işlemi gerçekleştirilirdi. Oldukça ilkel ve amatör bir uygulama olan kırarak su kaçağı bulma işlemi teknolojideki gelişmeler ile birlikte ortadan kalkmıştır. Ancak işi bilmeyen amatör su tesisatçı ustaları hâlâ bu yöntemi kullandıklarından sizleri bir hayli zor duruma sokmaktadır.
Su tesisatı sorunları denince akla gelen ve uyguladığı yöntemler ile İstanbulluların gönlünde taht kuran su tesisatçı firmamız en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde tespit ederek tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Üstelik tespit işleminde tek bir seramiğinizi bile kırmadan.
İstanbul su kaçağı bulma firmamız, en zorlu su kaçaklarını bile akustik dinleme adı verilen cihaz ile kısa süre içerisinde gerçekleştirerek sizlere garantili hizmet sağlamaktadır.
İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis olanağı sunan firmamıza ulaşmak ve randevu almak için lütfen arayın.

Esenyurt Kırmadan Su Kaçak Tespit Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara