İçeriğe atla

Saadetdere Su Kaçağı Tespiti

Saadetdere su kaçağı bulma firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm su kaçağı onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile su kaçağı noktasal olarak kırmadan dökmeden tespit edilmiş olur. Akustik ses dinleme cihazları ve kullandığımız termal görüş kamerası su kaçağı tespit edilir.

Evinizde iş yerinizde su kaçağı varsa eğer bu durum su faturalarının da orantısız gelmesine sebep olabilir.

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Saadetdere Su Kaçağı Bulma Hizmet Alanlarımız

Siz değerli müşterilerimiz her nerede olursa olsun bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet bahçe sokak gibi tüm su kaçağı olan bölmelerde faaliyet göstermekteyiz.

Su kaçağı kaçıncı katta olursa olsun kırmadan dökmeden başarıyla tespit edilerek su kaçağı onarım işlemi gerçekleştirilir.

Su Kaçağının Zararları 

Eğer evinizde iş yeriniz su kaçağının olduğuna eminseniz bu durum hem evinize iş yerinize eşyalarınıza hemde bütçenize zarar vermektedir. Oluşabilecek pis koku duvarların yıpranması eşyalarınızın zarar görmesi ve yüksek gelen fatura artışı olabilir.

Hem kendinize hem bütçenize daha fazla zarar vermeden hemen su kaçağını onarma işlemini başlatınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara