İçeriğe atla

Su Kaçağı Esenyurt

Esenyurt Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların özellikle tespit işlemi oldukça güç işlemler sonucu yapıldığından neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Daha önceden de başınıza gelmiş olan su tesisatı arızaları özellikle tespit işleminde sizleri yormaktadır.

Su kaçağı bulmak için Esenyurt ilçesinde Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların özellikle tespit işlemlerinin bu denli zahmetli geçmesinin en önemli nedeni su tesisatı sistemi içerisinde kullanılan su borularının gözle görünür olmamasıdır. Beton ve seramiklerin altında kalan su borularında oluşan hasarları tespit etmek uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan her su tesisatçı firması bu sorun ile başa çıkamamaktadır. Su tesisatı arızalarının tamir işlemi de uzmanlık gerektirdiğinden tek başınıza bu sorun ile başa çıkamazsınız.

Alanında uzman Esenyurt su tesisatçı firmaları ile anlaşarak kısa süre içerisinde kurtulacağınız bu sorunlar, son zamanlarda eski, yeni dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmeye başlamıştır.
Çeşitli nedenlerle her türlü yapıda meydana gelen su tesisatı arızalarının tamir işlemi için yardım alacağınız firmanın kullanacağı yöntemi iyi belirlemenizde yarar olacaktır.
Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birçok sorun kolay tamir edilir hale gelirken, işi bilmeyen amatör su tesisatçı ustalarının hâlâ eski usul teknikleri kullanması sonucu, eskiden yapılan zahmetli işlemler sürmektedir.

Sokak aralarında amatörce hizmet veren su tesisatçı firmaları, en basit arızaları bile, insan gücüne dayalı işlemler ile çözdüğünden, evvela beton ve seramiklerin altında kalan arızaları su borusunu gün yüzüne çıkarmak için evdeki bütün beton ve seramikleri rastgele kırmaktaydı.

 

Gelişigüzel kırılan yerlerin altında çoğu defa sağlam olan su boruları da kırılır ve yaptığınız masraflar katlanırdı. Ayrıca kırılıp dökülen yerlerin altında oluşan molozların atılması, yeniden onarılması ve temizlik gibi detaylar özellikle ev hanımlarını uzun süre uğraştırmaktaydı.
İstanbul Esenyurt kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı ve arıza tespit işlemi sağlayan firmamız, en zorlu su tesisatı arızalarını bile noktasal olarak tespit ettiğinden tamir işleminde fazladan tek bir seramik bile kırmaz.
Alanında uzman ve sertifikalı su tesisatçı ustaları ile İstanbul’da bulunan bütün ilçe ve semtlere hizmet götüren firmamız, sizlere sağladığı bütün işlemleri garanti kapsamında gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara