İçeriğe atla

Su Kaçak Tamiri Yöntemleri

Su kaçağı tespiti yapılırken hiç bir şekilde duvar kırmadan profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile su kaçağı tespiti yapılır.Su kaçağı tespiti yapılırken robotla,kameralı dedektörler sayesinde su kaçağınız bulunur.Siz müşterilerimizi hiç bir rahatsızlık vermeden su kaçağınız bulunur ve ekiplerimiz tarafından onarılır.

Su kaçakları bulunduğunda eğer boru kırılması ve benzeri aksi durumla karşılaşıldığında siz müşterilerimize rahatsızlık vermeden ekiplerimiz tarafından yeni boru ile değiştirilir. Çıkan molozları ekiplerimiz buyuk bir hassasiyet ve titizlik ile müşteri memnuniyeti için temizlenir ve kırılmadan önceki temiz haliyle siz müşterilerimize teslim edilir herhangi bir aksi durumda bütün sorumluluk firmamıza aittir.

Su kaçığı onarıldıktan sonra siz müşterilerimizin aklında soru işareti kalmasın diye işlem bittikten sonra tekrar robotlarımız ve kameralı sistemlerimiz ile tekrardan siz müşterimizin göz önünde kontroller yapılır ve sizden de onay alındıktan sonra ekiplerimiz adresinizden çıkarlar.Ekiplerimiz çıktıktan sonra herhangi bir aksi durumda ekiplerimiz tekrardan adresinize gelir oluşan herhangi bir hasardan firmamız sorumlu tutulur.

Su Kaçak Tespiti Fiyatları 2017

-Robotlarımız ile su kaçığı bulunan yerin derinliği veya uzunluğu

-Su kaçağı tamir esnasında kırılacak duvarın veya temelin zorluk aşamaları

-Kullanılacak malzemeler (Demir boru,Plastik boru ve Pimaşlar)Gibi unsurlar göz önünde bulundurularak ücretlendirme yapılır.Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçe bilirsiniz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPMAK İÇİN PROFESYONEL EKİPLERİMİZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ KEŞİFLER YAPILIR.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara