İçeriğe atla

Tıkanıklık ile Oluşan Gizli Su Kaçaklarını Bulma

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen sorunların büyük çoğunluğu elde olmayan nedenlerle meydana gelirken, bilinçsizce yapılan işlemler sonucu da oluşan sorunlar mevcuttur. Çöpe atmanız gereken katı cisimleri, banyo, mutfak ve tuvalet lavabolarına atmanız sonucu oluşan tıkanıklıklar, sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.
Esenyurt su borusu patlağı tespiti Daha çok banyo, mutfak ve tuvalet gibi bölümlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları, gün içerisinde sık sık kullanılan ve yoğun olarak kullanılması gereken bölümler olmasından kaynaklı sizleri oldukça zor durumda bırakmaktadır.

Bu nedenle erken müdahale bulunmanız sizlerin yararına olacaktır. Özellikle umumi tuvaletler gibi halka açık tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunları kısa süre içerisinde kötü koku ve bakteri yayacağından, salgın hastalıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Banyo lavabolarına attığınız, kıl, tüy, sabun artıkları, mutfak lavabosuna attığınız, yemek artıkları, katı yağlar ve tuvalete attığınız, bebek bezi, kâğıt, havlu ve diğer katı cisimlerin yol açtığı tıkanıklık sorunlarında yaptığınız bilinçsizce işlemlerden biri de yapı marketlerden aldığınız, kimyasal lavabo açıcıları kullanmaktır.
Esenyurt su sızıntısı tespiti Kimyasal madde içeren lavabo açıcılar kısa süre içerisinde plastik boruları eriteceğinden ortaya çok daha ciddi sonuçlar çıkarmaktadır. Eskiden elde olmayan teknolojik donanımlar nedeniyle uzun ve meşakkatli geçen işlemler sonucu tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirirken günümüz teknolojisinde yaşanan gelişmeler ile birlikte kısa süren işlemler haline gelmiştir.

Tıkanıklık açma işlemi uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan tek başınıza bu sorunla başa çıkmanız pek mümkün değildir. İşinin ehli su tesisatçı ustalarından yardım almanız sizlerin yararına olacaktır.
İstanbul esenyurt kırmadan dökmeden noktasal olarak tıkanıklık açma hizmeti sağlayan firmamız en zorlu tıkanıklıkları bile kısa süre içerisinde açarak sizlere garantili hizmet sağlar.

Bilim insanlarının su tesisatçı ustaları için özel olarak geliştirdiği kamera ve robot adlı cihazlar ile tıkanıklık sorunlarını evvela tespit eden firmamız, ardından kamera ile görüntülediği cismi, robot ile parçalayarak su akışını normale çevirir.

Son olarak su borularınızın içini basınçlı su ile yıkayan tesisat ustalarımız sizlere garantili hizmet sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde en zorlu sorunların bile üstesinden gelen firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara